Vabilo Srednje šole za oblikovanje in fotografijo Ljubljana

Vabilo Srednje gradbene, geodetske in okoljevarstvene šole Ljubljana

DAN ODPRTIH OKEN 2022

Vabilo Šolskega centra Rogaška Slatina

Srednješolski center Rogaška slatina vabi na predstavitve programov:

Dan odprtih vrat na Srednji šoli za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo

Dan odprtih vrat na Srednji zdravstveni šoli Ljubljana

Vabilo na predstavitve programov Srednje šole za oblikovanje in fotografijo Ljubljana

Obveščamo vas, da bodo v torek, 8. novembra, ob 18. uri na Srednji šoli za oblikovanje in fotografijo Ljubljana izvedli promocijski dogodek – predstavitev izobraževalnih programov in smeri.

Dogodek bo potekal na daljavo, e-povezava je objavljena na spletnih straneh šole.

Na SŠOF se dijaki izobražujejo v izobraževalnih programih:

• fotografski tehnik/tehnica,
  • umetniška gimnazija – likovna smer
  • tehnik oblikovanja – grafično in modno oblikovanje ter oblikovanje uporabnih predmetov.

Izobraževalne programe SŠOF bodo predstavili tudi 7. decembra, ko načrtujejo dan odprtih vrat.

Individualno svetovanje v Kariernem središču Zavoda RS za zaposlovanje

Karierna središča ZRSZ bodo tudi v letošnjem šolskem letu 2022/23 izvajala individualno in skupinsko informiranje in karierno svetovanje za učence.

Kot dodatno informacijo vam sporočamo, da v KARIERNEM SREDIŠČU Ljubljana, Smoletova ul. 12, Ljubljana, nudijo možnost, da si zainteresirani posamezniki rezervirajo termin za individualno karierno svetovanje in sicer preko:

Osnovnošolci in srednješolci na prehodu z nižje na višjo raven izobraževanja lahko na razgovor pridejo s svojimi starši oziroma z zakonitimi zastopniki.

Pregled ponudbe BREZPLAČNIH KARIERNIH SVETOVANJ za izbiro nadaljnjega izobraževanja najdete na povezavi: Tabela brezplačnih kariernih svetovanj