Zaposleni na šoli

Za pošiljanje elektronske pošte, kliknite na posameznega učitelja. 
Lahko pa si prenesete in ogledate vse službene elektronske naslove zaposlenih na naši šoli tukaj:
Elektronski naslovi zaposlenih – šolsko leto 2021/22

 


Šolsko leto 2021/22

 

Strokovno vodstveni kader

Ravnatelj:  Božo Starašinič
TEL: 01 292 76 21

Pomočnik ravnatelja: Pavel Virant
TEL: 01 292 76 29

Tajništvo: Alenka Čebulj
Uradne ure: 8.00 – 14.00
TEL: 01 512 47 02

Računovodkinja: Mojca Hribovšek
Uradne ure: 8.00 – 14.00
TEL: 01 292 76 23

Svetovalna delavka: Olga Oven
Pon., tor., sre., pet.: 8.10 – 9.50
čet.:  16.00 – 18.00
TEL: 01 292 76 24

Knjižničarka: Aleksandra Kociper Vodeb
Uradne ure: 8.00 – 14.00
TEL: 01 292 76 32

Vodja šolske prehrane: Tjaša Gašperlin

Vodja kuhinje: Darko Brodarič
TEL: 01 292 76 26

Hišnik: Marjan Novoselec

Razredniki na razredni stopnji

1.aMaja Vidmar, RP, JUV

Andreja Absec, 2. strok. del., JUV      

4.a – Tina Jama Kovač, RP

1.b –  Danijela Dubravac , RP

Andreja Absec, 2. strok. del., JUV 

4.b – Bina Cortese, RP, GEO-6.r
2.aAgata Kržišnik, RP

5.a – Ema Borovničar, RP, ZGO-6.r

2.bLuciana Legat,  RP 5.bMojca Likar, RP, GOS – 5.r

3.aMojca Kastelic ,  RP

3.bHelena Sirotka , RP

Učitelji v podaljšanem bivanju

OPB -1.a  Jasmina Zakrajšek, ŠPO-4.A, NŠP – 5.r

OPB – 2.a, Tanja Hrkač

OPB – 1.b   Helena Predalič, ŠPO-4.B, NŠP – 4.r

OPB – 3.a, Urša Makovec, ŠPO-5.B,3.A

OPB – 2.b   Mojca Urh  

OPB – 4.r  – Tanja Čarman

OPB – 3.b  Peter Benedetič, ŠPO 3.b

OPB –  5.r  Nina Štefanec 

Razredniki na predmetni stopnji

6.a – Darja Kosmač,  MAT – 6.b, 7.a, 8.a, 8.b, 9.b, dop.p – 6.r, 8.r, 9.r

8.a – Sonja Žagar, TJA – 6.a, 7.a, 7.b,  8.a-I, 8.ab-III, 9.b-II,  DOP-7r.,8.r

6.b – Nataša Pivk –  SLJ – 6.b, 7.a,  8.a-I, 9.b-II, 9.ab-III

8.b – Ana Filip, SLJ – 6.a, 7.b, 8.b-II, 8.ab-III, 9.a-I,  DOP- 6.,7.,8.,9.r

7.aTaja Bučar , ŠPO – 5.A, 6.-9.r -dekleta , izb. p. IŠP, ŠSP, ŠZZ

9.a Marta Grošelj TJA – 6.b, 8.b-II, 9.a-I, 9.ab-III, izbirni p. – NI1, NI2, NI3,  N2N-4.- 6.r,  DOP-6.r, 9.r
7.bTadej Grabnar – ZGO in GEO – 7.-9.r, izb.p. TVZ

9.bPetra Košir – NAR – 6.a, 6.b,  FIZ, KEM – 8., 9.r,   izb.p. POK – 8.r

Ostali učitelji

Aleksandra Kociper Vodeb – DKE-7.,8.r,  knjižničarka

Tjaša Gašperlin, NAR-7.a,b, BIO-8.,9.r, GOS-6.r, izb.p.- SPH-7.r, vodja šolske prehrane
Robert Teršek – ŠPO-fantje  6.-9.r, JUV, izbirni p. – ŠZZ, ŠSP

Simon Kurinčič – TIT 6.- 8.r, izbirni p. –  OGU, organizator informacijskih dejavnosti

Damjana Stopar – LUM 6.-9.r, izbirni p.  – LS1, LS2, LS3

Mojca Urbas – izbirni p. FI1, FI3, UBE, MME, ROM, NRA-5.,6.r

 Ana Černe Gregorič – GUM 4.b, 5.a, 5.b. 6.-9.r  MPZ, OPZ

Ajda Oven Brecelj – TJA – 2.r, 3.r, 4.b, 5.r,  LUM-5.a,   izb. p. – angleščina 1.r

Pavel Virant – MAT – 6.b, 8.a, 9.a,  DOP- 7.r,  pomočnik ravnatelja
Tanja Čarman – DSP Martina Gabrijel – DSP
Tjaša Furlan – DSP Tjaša Tavčar – DSP

 


 

(Skupno 12.520 obiskov, današnjih obiskov 1)
ZAPRI