Fotografije 22-23

Šolsko leto 2022/23

Podatki in slike na spletni strani so izključna last šole ali avtorjev. Slik in drugega gradiva ni dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja avtorjev oziroma šole.

Izkoristili smo lepo vreme in jo mahnili na Veliko planino (8. in 9. razred), ter na Planino nad Vrhniko (6. in 7. razred). V dolini pa megla.... Foto: Simon K. in Damjana S.

Športni dan Gremo v kolo park - Rajd park Fužine za 4. razred. Foto: Jasmina Z.

Športni dan - GIBALNA ABECEDA, za učence od 1. do 3. razreda. (28. 9. 2022) Foto: Peter, Urša, Jasmina

Učenci 8. razredov so se podučili o osnovah robotike in se tudi sami preizkusili v sestavljanju in programiranju robota, ki mora čim hitreje sam slediti črti. Na koncu je sledila tudi tekma ekip. Foto: Simon K.

V petek, 23. 9., smo skočili na Toško Čelo. Super vreme, lepa pot in dobri flancati. Uživali smo. 3.a in b razred (Foto: Urša M.)

Foto: Nik Rovan, Božo Starašinič in Peter Benedetič