MESEČNE POPOLDANSKE GOVORILNE URE
Govorilne ure bodo vsak drugi četrtek v mesecu.
Za starše učencev razredne stopnje (1. – 5. razred) bodo govorilne ure ob 17.00, za starše učencev predmetne stopnje (6. – 9. razred) pa ob 18. uri.
Prosimo vas, da se pri učiteljih predhodno najavite preko elektronskega obrazca.
Prosimo vas, da se pri učiteljih predhodno najavite preko elektronskega obrazca.
TEDENSKE DOPOLDANSKE GOVORILNE URE
Starši se lahko poslužujete govorilnih ur tudi v dopoldanskem času po spodnjem razporedu.
Za dopoldanske govorilne ure se dogovorite s posameznim učiteljem preko beležke, otroka, e-pošte ali telefona.
Le tako bo učitelj zagotovo prisoten na dogovorjenem mestu, sicer lahko tudi nadomešča ali opravlja dežurstvo.
Z učitelji lahko komunicirate preko portala Lopolis.
ŠOLSKO LETO 2023/2024 |
|||
Učitelji: |
Razred: |
Uči: | Govorilne ure: |
Maja Vidmar
|
1. a | RP – 1. a, JUV | ČET 11.55 – 12.40 |
Danijela Dubravac
|
1. b | RP – 1. b, JUV | PON 11.55 – 12.40 |
Tadeja Zupančič
|
vzgojiteljica | 1. a, JUV | ČET 11.55 – 12.40 |
Andreja Absec |
vzgojiteljica | 1. b, JUV | PON 11.55 – 12.40 |
Teja Stefančič
|
2. a | RP – 2. a | SRE 10.15 – 11.00 |
Luciana Legat
|
2. b | RP – 2. b | SRE 11.05 – 11.50 |
Tina Smodiš
|
3. a |
RP – 3. a, JUV | ČET 11.05 – 11.50 |
Helena Sirotka
|
3. b |
RP – 3. b, JUV |
ČET 10.15 – 11.00 |
Tina Jama Kovač
|
4. a |
RP – 4. a |
TOR 11.05 – 11.50 |
Bina Cortese
|
4. b |
RP – 4. b, GEO – 6. r |
PON 11.05 – 11.50 |
Ema Borovničar
|
OPB – 2.a | OPB – 2.a, IUP |
ČET 11.05 – 11.50 |
Simona Dekalan
|
5. b | RP – 5. b, JUV, ZGO – 6. r | SRE 10.15 – 11.00 |
Ajda Oven Brecelj | 1. – 5.r |
TJA 2.r, 3.r, 4.b, 5.r, N1A-1.r |
PET 9.10 – 9.55 |
Helena Predalič
|
OPB |
OPB – 1. b, , ŠPO 4.b, NŠP – 5.r |
ČET 11.05 – 11.50 |
Jasmina Zakrajšek
|
OPB | OPB – 1. a, ŠPO – 4.a |
PET 11.05 – 11.50 |
Peter Benedetič
|
OPB | OPB – 4.b | PON 11.55 – 12.40 |
Tanja Hrkač
|
5. a | RP – 5.a, IUP |
ČET 11.05 – 11.50 |
Mojca Urh | OPB, IUP | OPB – 2.b | SRE, 11.55 – 12.40 |
Urša Makovec
|
OPB | OPB – 3.a, ŠPO – 5.b | SRE 11.05 – 11.50 |
Polona Pondelek | OPB | OPB – 4.a | TOR 11.55 – 12.40 |
Učitelji: |
Razrednik: | Uči: | Govorilne ure: |
Pavel Virant
|
/ | MAT – 6.a, 8.b, 9.b | PON 10.15 – 11.00 |
Tjaša Gašperlin
|
/ | NAR-6.a, 7.b, BIO-8.r.,9.r, GOS – 6.r, izb.p.- SPH-7.r, NPH-9.r | SRE 11.05 – 11.50 |
Simon Kurinčič
|
/ | TIT 6.- 8.r, izbirni p. – RGT, OGL | ČET 11.05 – 11.50, klet-kabinet TIT |
Darja Kosmač
|
8. a | MAT – 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a | ČET 9.10 – 9.55 |
Nataša Pivk
|
7. b | SLJ – 6.b, 7.b, 8.b-II, 8.ab-III, 9.ab-III | ČET 11.05 – 11.50 |
Taja Bučar
|
9. a | ŠPO – 5.A, 6.-9.r – dekleta , izb. p. IŠP, ŠZZ, NŠP – 5.r, OPB – 5.r | TOR 9.10 – 9.55 |
Tjaša Petrič
|
/ | GEO/ZGO – 7.r, 8.r, 9.r | PON 10.15 – 11.00 |
Sonja Žagar
|
/ | TJA – 6.a, 7.a, 8.ab-I, 8.ab-III, 9.a-I, 9.ab-III, dop.p.- 6.- 9.r | ČET 10.15 – 11.00 |
Ana Filip
|
6. a | SLJ – 6.a, 7.a, 8.a-I, 9.ab-II, 9.ab-II, dop.p. – 8.r in 9.r | TOR 10.15 – 11.00 |
Marta Grošelj
|
7. b | TJA – 6.b, 7.b, 8.b-II, 9.ab-II, izbirni p. – NI1 – 7.r, NI2 – 8.r, NI3 – 9.r, N2N – 4.,5. in 6.r | SRE 11.05 – 11.50 |
Petra Košir
|
7. a | NAR – 6.b, 7.a, FIZ, KEM – 8.r, 9.r, izb.p. POK – 8.r | PON 11.05 – 11.50 |
Aleksandra Kociper Vodeb |
/ | DKE – 7.r, 8.r | SRE 11.05 – 11.50 |
Mojca Urbas
|
/ | izbirni p. FI1 – 7.r, FI2 – 8.r, FI3 – 9.r, UBE – 7.r, NRA-5.,6.r |
TOR 9.10 – 9.55 |
Damjana Stopar
|
/ | LUM – 6.r, 7.r, 8.r, 9.r, izbirni p. LS1, LS2, LS3 |
SRE 11.05 – 11.50 |
Robert Teršek
|
9.B | ŠPO-f : 6.r, 7.r, 8.r, 9.r, izbirni p. IŠP, ŠZZ, ŠSP | TOR 9.10 – 9.55 |
Ana Gregorič
|
/ | GUM – 4.b, 5.r, 6.r, 7.r, 8.r, 9.r, MPZ, OPZ | PON 10.15 – 11.00 |
Tanja Čarman
|
/ | DSP | PON 12.45 – 13.30 |
Tjaša Tavčar | / | DSP | TOR 12.45 – 13.30 |
Lea Vodička | / | DSP | PON 12.45 – 13.30 |
RODITELJSKI SESTANKI
O roditeljskih sestankih boste obveščeni preko spletne strani, elektronske pošte in v portalu Lopolis.
(Skupno 6.672 obiskov, današnjih obiskov 1)