Pričetek pouka bo v ponedeljek, 2. septembra 2024.

Učenci od 2. do 9. razreda se bodo zbrali ob 8.20 v matičnih učilnicah. Pouk bo potekal po urniku, ki bo objavljen na spletni strani šole v zavihku  Za učence / URNIKI/NADOMEŠČANJA.  S seboj naj prinesejo vse potrebščine.

Vozni red šolskih prevozov je objavljen na spletni strani šole v zavihku ZA STARŠE/Šolski prevozi.

Za prijavljene učence bo organizirano jutranje varstvo od 6.00 dalje in popoldansko varstvo ter šolska prehrana.

Učenci 1., 2. in 3. razreda bodo učno gradivo dobili prvi šolski dan pri pouku, učenci od 4. do 9. razreda pa bodo gradivo prevzeli v šolski knjižnici.

MATIČNE UČILNICE:

1., 2. in 3.razred - pritličje
4. in 5. razred - 1. nadstropje
6.A - učilnica tehnike (klet)
6.B - učilnica likovne umetnosti (klet)
7.A - učilnica slovenščine 9 (2. nadstropje)
7.B - učilnica geografije 6  (2. nadstropje)
8.A - učilnica fizike 3 (2. nadstropje)
8.B - učilnica biologije 2 (2. nadstropje)
9.A - učilnica matematike 5  (2. nadstropje)
9.B - učilnica slovenščine 7 (2. nadstropje)