75.6.2024

Sandra Šućur (7.b) je v Slovenski Bistrici na atletskem DP za osnovne šole, v disciplini skoka v daljino, z rezultatom 501 cm, osvojila odlično 4. mesto.

Tekmovanje v skoku v daljino je bilo zelo tesno z majhnimi razlikami. Sandra imela enak rezultat, kot tretja, a slabši drugi skok. Po pravilih se ob enaki daljini nastopajočih vrstni red določi po drugem najboljšem skoku. Pri Sandri je bil ta 3 cm krajši od atletinje na tretjem mestu.
Njeni skoki so si po serijah sledili takole: 497 cm, 478 cm, 494 cm, 484 cm, 489 cm in 501 cm.

Čestitamo!

Na mestnem prvenstvu v atletiki za osnovne šole (29. 5. 2024), je Sandra Šućur iz 7.b, zmagala, z rezultatom 498 cm, v skoku v daljino, v kategoriji mlajše učenke (6. in 7. razred).

Čestitamo!