Prevzem spričeval

Spričevala, ki v ponedeljek 24.6. ne bodo prevzeta s strani učenca pri pouku, je možno prevzeti:

• v ponedeljek, 24.6.2024 od 13.00 do 14.00,
  • od 26.6.2024 do 28.6.2024 od 9.00 do 10.00 ter od 12.00 do 13.00 in
  • od 16.8.2024 do 20.8.2024, od 9.00 do 10.00.

Spričevalo lahko prevzame le učenec osebno ali njegov zakoniti zastopnik.

Zaključek pouka s proslavo in podelitvijo nagrad 2024

Spoštovani starši in učenci,

Danes, v ponedeljek, 24. junija, smo s proslavo obeležili dan državnosti.
Učenci so se s pesmijo in recitacijami poslovili od pouka v letošnjem šolskem letu.
Vam, spoštovani starši se ob tej priložnosti zahvaljujemo za korektno in plodno sodelovanje.

V šolski spletni fotogaleriji je na ogled veliko novih fotografij.

Želimo vam lepe in sproščujoče poletne počitnice. Naj bodo polne smeha, novih doživetij in prijetnih trenutkov.

Se vidimo septembra!

Lep pozdrav, kolektiv Osnovne šole Franca Rozmana Staneta.

Druga generacija MEPI bronastega priznanja

Ponosni smo na drugo generacijo MEPI bronastega priznanja. Od lanskoletnih dveh udeležencev se jih letos z njim lahko pohvali 6 naših učencev. Priznanje so na uradni podelitvi, ki je potekala na British International School v Ljubljani, prejeli od Helen Teasdale, namestnice britanske veleposlanice.  Kot vedno je bilo druženje z Mepi uradom, izvajalci in udeleženci programa izjemno prijetno. Hvala devetošolci za vaš bogat prispevek programu, navdih in vzor mlajšim udeležencem in druženje z vami.