Po dveh letih izvajanja MEPI programa smo na šoli dobili prva bronasta mepijevca, Tilna in Emo – devetošolca, ki sta z vso zavzetostjo opravila vsa zahtevana področja, uspešno beležila svoje tedenske aktivnosti ter tako uresničila zastavljene cilje in prejela od Nacionalnega MEPI urada priznanje za osvojeno bronasto stopnjo, ki jo lahko osvojijo učenci v osnovni šoli.

Oba sta pustila pri MEPI-ju svoj pečat. Opravila sta pomembno vlogo – pokazala mlajšim, da je pomembno v življenju zastaviti si cilje in tem ciljem tudi slediti ter s svojim odnosom in entuziazmom poskrbela za nov MEPI podmladek na šoli, jih navdušila, da se pridružijo MEPI družini.

Verjamemo, da se jima bo še kdo od njih pridružil z bronastim priznanjem naslednje leto.

Ponosni mentorji jima čestitamo!