Fotografije 20-21

Šolsko leto 2020/21

Podatki in slike na spletni strani so izključna last šole ali avtorjev. Slik in drugega gradiva ni dovoljeno obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja avtorjev oziroma šole.

TD za 4. razred - Zavod 404

Društvo 404 je vodilo tehniški dan Zelena energija in trajnostni razvoj. Zelo so se potrudili in smo se veliko naučili. Foto: Bina C.

7 Slike

Peka kruha

23 Slike

Izdelava masla

7 Slike

Risanje panjskih končnic 2020

Ena izmed dejavnosti v petek je bila tudi risanje panjskih končnic.

15 Slike

Tradicionalni slovenski zajtrk 2020

V petek smo že 10. tradicionalno zajtrkovali doma. Učenci so bili pri ustvarjanju zelo pridni. Nekaj izdelkov objavljamo v galeriji.

40 Slike

TD za 6. razred - ELEKTROTEHNIKA in RECIKLAŽA 2020

Obiskali smo zavod 404, kje smo se naučili spajkati vezje, izdelali smo svetlečo broško ter programirali mikrokontrolerje. (Foto: Simon K.)

14 Slike

TD za 9. razred (gradbeništvo, geodezija, okoljevarstvo) 2020

Spoznavali smo poklice s področja gradbeništva, geodezije in okoljevarstva. Udeležili smo se tudi treh praktičnih delavnic. (Foto: Simon K.)

18 Slike

TD za 7. razred - POŠTA IN TELEKOMUNIKACIJE 2020

Obiskali smo muzej Pošte in telekomunikacij v Polhovem Gradcu. Izvedeli smo veliko novega in sestavili pravi telegraf, ter spoznali morsovo abecedo. (Foto: Simon K.)

16 Slike

ŠD (8. in 9. razred) - Vremščica 2020

Imeli smo se res super, izkoristili smo mir in prelep dan izven šolskih klopi. Šola v naravi.... Foto: Damjana S.

19 Slike

TD za 8. r - ROBOTIKA 2020

Spoznavali smo osnove robotike, uporabo robotov v življenju in sestavili robota - avtonomno vozilo, ki sledi črti. Na koncu smo izvedli tudi mini tekmovanje. (Foto: Simon K. in Pavel V.)

13 Slike

Izdelki iz umetne mase - 8. razred

Dokončali smo izdelke, ki jih lansko leto nismo mogli zaradi dela na daljavo. (Foto: Simon K.)

2 Slike

(Skupno 2.394 obiskov, današnjih obiskov 1)