Tukaj bomo objavljali obvestila v zvezi s poletnimi tabori  in delavnicami zunanjih izvajalcev.

Klub za ritmično gimnastiko Šiška

Tudi v letošnjem letu Klub za ritmično gimnastiko Šiška organizira brezplačne športne počitnice za otroke na Osnovni šoli Franc Rozman Stane v Šentvidu. Še vedno je na voljo nekaj prostih mest v obeh počitniških terminih; 27.6. – 8.7. 2022 in 22. – 26.8. 2022.
Vabljeni k prijavi!

Pozdravljeni,
če se ne veste, kaj bi počeli v predzadnjem avgustovskem tednu, imamo za vas dobre novice!
Priprave na Poletni tabor inovativnih tehnologij so že v polnem teku!
Učence in dijake bomo popeljali v svet elektrotehnike in multimedije, zaradi povečanega zanimanja pa smo odprli dodatno delavnico Od laserja do e-papirja in nekaj dodatnih prostih mest na obstoječih delavnicah.

Pohitite! Prijave sprejemamo do zapolnjenih dodatnih mest!
Prijeten preostanek pouka in upamo, da se vidimo avgusta!
Za vse dodatne informacije nas lahko kontaktirate na spodnjem e-naslovu ali na telefonskih številkah 01 4768 228.
Ekipa PTIT UL FE