Za letošnje poletje, v okviru preventivnega projekta »Mladinske delavnice«, načrtujemo izvedbo brezplačnega počitniškega programa oz. Poletne »Mladinske delavnice« namenjene najstnikom starim od 13 do 15 let. Program se bo izvajal v dveh terminih: 1) 2.7.-6.7. ter 2) 20.8.-24.8., od ponedeljka do petka, med 10h in 14h. Program se bo odvijal v prostorih MOL-a na Grablovičevi 28 (Vodmat) v Ljubljani.

Na naš počitniški program bomo povabili tudi učence in učenke vaše šole, ki so tekom šolskega leta obiskovali »Mladinske delavnice« redno, tako jim bodo naši prostovoljci na zadnji delavnici razdelili povabila s prijavnico. Prav tako pa bi na naš program radi povabili tudi ostale zainteresirane učence vaše šole (stare od 13 do 15 let).

V  priponki se nahaja prijavnica s povabilom na Mladinske delavnice.

Več o programu pa boste našli na naši spletni strani:
http://www.drustvo-dpd.si/ index.php?page=pocitniski- projekt-2012

Pavla Škerjanec, koordinatorka preventivnega projekta Mladinske delavnice v ljubljanski regiji

Društvo za preventivno delo
Tržaška cesta 2