Pričetek pouka bo ponedeljek, 1. septembra 2014, ob 8.20.

Prvošolci bodo prvi šolski dan pričeli ob 10.20. Pouk učencev od 2. do 9. razreda bo potekal po urniku. Prijavljeni učenci se bodo vključili v jutranje varstvo, podaljšano bivanje in popoldansko varstvo. Prevozi bodo potekali po enakem razporedu kot preteklo šolsko leto. Za prijavljene učence bomo pripravili zajtrk, dopoldansko malico in kosilo.

Za prvi šolski dan učenci potrebujejo pisalo, zvezek in copate. Učenci se zjutraj preobujejo v copate in gredo pred matične učilnice.

Učenci, ki so se prijavili za izposojo učbenikov preko učbeniškega sklada, bodo učbenike lahko dvignili v četrtek, 28. avgusta, v petek, 29. avgusta in v ponedeljek, 1. septembra 2014. V četrtek in petek bo izdajanje učbenikov potekalo med 10. in 14. uro, v ponedeljek pa v času pouka.  Učenci 2. in 3. razreda bodo učbenike prejeli prvi in drugi šolski dan.