Zaposleni na šoli

Za pošiljanje elektronske pošte, kliknite na posameznega učitelja.  Lahko pa si prenesete in ogledate vse službene elektronske naslove zaposlenih na naši šoli tukaj: Elektronski naslovi zaposlenih na OŠ FRS, posodobljen 2020  Prenos e-naslovov


Šolsko leto 2020/21

 

Strokovno vodstveni kader

Ravnatelj:  Božo Starašinič
TEL: 01 292 76 21

Pomočnik ravnatelja: Pavel Virant
TEL: 01 292 76 29

Tajništvo: Alenka Čebulj
Uradne ure: 8.00 – 14.00
TEL: 01 512 47 02

Računovodkinja: Mojca Hribovšek
Uradne ure: 8.00 – 14.00
TEL: 01 292 76 23

Svetovalna delavka: Olga Oven
Pon., tor., sre., pet.: 8.10 – 9.50
čet.:  16.00 – 18.00
TEL: 01 292 76 24

Knjižničarka: Aleksandra Kociper Vodeb
Uradne ure: 8.00 – 14.00
TEL: 01 292 76 32

Vodja šolske prehrane:
Tjaša Gašperlin

Vodja kuhinje: Darko Brodarič
TEL: 01 292 76 26

Razredniki na razredni stopnji

1.aMaja Vidmar, RP, JUV

Andreja Absec, 2.strok. del., JUV      

4.a – Tina Jama Kovač, RP

1.b – Tanja Rozman, RP

Danijela Dubravac , 2. strok. del.

4.b – Bina Cortese, RP, GEO-6.r
2.aAgata Kržišnik, RP

5.a – Ema Borovničar, RP, ZGO-6.A, izbirni p. – NRA (5., 6.r),  NTE (4.r)

2.bMojca Urh, RP 5.bMojca Likar, RP, GOS – 5.r

3.aMojca Kastelic ,  RP

3.bHelena Sirotka , RP, JUV

Učitelji v podaljšanem bivanju

OPB -1.a  Jasmina Zakrajšek, ŠPO-4.A

OPB – 2.b+3.b, Tanja Hrkač

OPB – 1.b   Helena Predalič, NŠP – 4.,5.r

 OPB – 4.a, Jasna Rupnik

OPB – 2.a+3.a   Nina Štefanec, DSP

OPB – 4.b  –  Urša Makovec, ŠPO-5.B, 3.A

OPB – 3.a,b  Peter Benedetič, ŠPO 3.b

 OPB –  5.a,b – Stopar Štrovs, Teršek, Dubravac, Oven Brecelj, Absec,

Razredniki na predmetni stopnji

6.aTaja Bučar , ŠPO – 5.A, 6.-9.r -dekleta , izb. p. ŠSP, ŠZZ

8.a Marta Grošelj TJA – 7.b, 8.a,b-I, 8.a -III, 9.ab-II, izbirni p. – NI1, NI2,  N2N – 4.- 6.r

6.bTadej Grabnar – ZGO in GEO – 7.-9.r,  ZGO-6.b, izb.p. TVZ

8.bPetra Košir – NAR – 6.a, 6.b,  FIZ, KEM – 8., 9.r,   izb.p.-POK – 8.r

7.a – Sonja Žagar,TJA – 6.a, 6.b, 7.a, 8.b-II, 9.ab-I, 9.ab-III

9.aSimon Kurinčič – TIT 6.- 8.r, izbirni p. – UBE, ROM, OGK, OGL, RGT
7.b – Ana Filip, SLJ – 6.b, 7.b, 8.a-III, 9.ab-I, 9.ab-III

9.bMarija Košir – MAT – 6.a, 7.a, 7.b, 8.b, 9.b

Ostali učitelji

Aleksandra Kociper Vodeb – DKE-7.,8.r,  knjižničarka

Tjaša Gašperlin, NAR-7.a,b, BIO-8.,9.r, GOS-6.r, izb.p.- SPH-7.r, vodja šolske prehrane
Robert Teršek – ŠPO-fantje  6.-9.r, JUV, izbirni p. – IŠP, ŠZZ, ŠSP

Klara Vrtačnik (nadomešča N. Pivk) SLJ – 6.a, 7.a,  8.ab-I, 8.ab-II, 9.ab-II

Damjana Stopar Štrovs – LUM 6.-9.r, izbirni p.  – LS1, LS2, LS3

Mojca Urbas – izb.p. FI2, FI3

Tanja Zgonc – GUM – 5. – 9.r,  MPZ, OPZ

Ajda Oven Brecelj – TJA – 2.r, 3.r, 4.b, 5.r, PB- 5.r,   NIP – angleščina 1.r

Pavel Virant – MAT – 6.b, 8.a, 9.a pomočnik ravnatelja  Katarina Bučar – DSP
Vesna Kotar – DSP Martina Gabrijel – DSP
 Sandra Atelj – DSP (nadomešča)
 Marjan Novoselec – hišnik

 

(Skupno 8.357 obiskov, današnjih obiskov 3)
ZAPRI