V sredo 30.9.2020, bo športni dan za 7. 8. in 9. razred.

Učenci 7. razreda bodo odšli na pohod na Slivnico, učenci 8. in 9. razreda pa na pohod na Vremščico.
Učenci se zberejo v matičnih učilnicah, kjer dobijo šolsko malico, ki jo pospravijo v nahrbtnik. Ta dan kosila v šoli ni. S seboj imajo lahko še kakšno čokolado, sadje in vodo.
Učenci morajo biti primerno oblečeni (trenirka, pajkice, majica, pulover), obuti (pohodni čevlji ali superge z nazobčanim podplatom). S seboj naj imajo tudi rezervno majico.

Zbor učencev po razredih:
7. razred: 8.15
8. razred: 8.20
9. razred: 8.20

Učenci morajo imeti na avtobusu obvezno masko. A oddelek vstopi na avtobus pri prvih vratih, B oddelek pa vstopi na avtobus pri drugih vratih.
Predviden povratek pred šolo je med 14.40 in 15.00.

Taja Bučar, učiteljica