Koronavirus – obvestilo št. 7 – nujno varstvo

Spoštovani starši!

Za otroke, katerih oba starša opravljata delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah (zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski, policiji …) in ne moreta zagotoviti varstva, bo organizirano nujno varstvo otrok, ki se bo izvajalo na domu otroka ali na domu prostovoljca. Če starši izpolnjujete pogoje, lahko svojega otroka prijavite na e-naslov bozo.starasinic@osfrslj.si , in sicer vsaj 24 ur pred potrebo po varstvu. Prijavi priložite izjavo oz. potrdilo, ki izkazuje upravičenost in telefonsko številko za kontakt in dodatna pojasnila.

Božo Starašinič, ravnatelj