V petek, 11.10.2019, bomo za učence prvih razredov izvedli drugi športni dan.

Učenci se zberejo v svojih razredih ob 8.20, pojedo šolsko malico in se pripravijo na odhod.

Ob 8.45 se bomo odpravili proti Guncljam. V bližini bencinskega postajališča bomo zavili proti gozdu in se po poseki odpravili proti vrhu. Med potjo bomo poiskali še kakšne jesenske plodove. Nekaj časa bomo pot nadaljevali po grebenu, nato pa se spustili proti vznožju nekdanjih skakalnic. Sledil bo krajši počitek in priprava na kros in orientacijo.

Na travnatem nogometnem igrišču bomo izvedli kros, v bližnji okolici pa še  orientacijo. Ob 11.15 se bomo po drugi poti počasi odpravili nazaj proti šoli.